З 04 по 29 листопада 2013 року проходив І (шкільний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисципін.
Згідно рішення журі переможцями олімпіад стали такі учні:
Укр. мова і література
7 Чунь Ірина
8 Соколюк Вікторія
9 Веремчук Тетяна
10 Новосад Марина
11 Шостак Юлія
Рос. мова
8 Шпига Анна
9 Хмелярук Аліна
10 Котюк Наталія
11 Мартинюк Тетяна
Математика
6 Шовкова Дарина
7 Трофимович Леонід
8 Маслянка Дмитро
9 Веремчук Тетяна
10 Новосад Марина
11 Ганайлюк Галина
Географія
7 Трофимович Леонід
8 Маслянка Дмитро
9 Клекоцюк Марія
10 Новосад Марина
11 Шостак Юлія
Біологія
8 Соколюк Вікторія
9 Клекоцюк Марія
10 Новосад Марина
11 Ганайлюк Галина
Хімія
8 Шваліковська Ольга
9 Клекоцюк Марія
10 Котюк Наталія
11 Ганайлюк Галина
Фізика
7 Фірко Андрій
8 Галазюк Вадим
9 Веремчук Тетяна
10 Новосад Марина
11 Ганайлюк Галина
Інформаційні технології
10 Лемкін Сергій
11 Ганайлюк Галина
Астрономія
10 І Сухецький Дмитро
11 Цвид Діана
Інформатика
8 Мохнюк Максим
9 Мохнюк Володимир
10 Лемкін Сергій
11 Боярчук Олександр
Правознавство
9 Сидорук Віталій
10 Лемкін Сергій
11 Шостак Юлія
Історія
8 Шваліковська Ольга
9 Клекоцюк Марія
10 Котюк Наталія
11 Торба Людмила
Англійська мова
8 Шваліковська Ольга
9 Веремчук Тетяна
10 Лемкін Сергій
11 Шостак Юлія
Основи економіки
10 Котюк Наталія
11 Цвид Діана
Фізична культура
10-11 Сацюк Тамара
10-11 Фенко Ярослав
Екологія
10 Новосад Марія
Педагогіка і психологія
10-11 Цвид Діана Цвид Т.М.
Трудове навчання
8-9 Веремчук Тетяна
8-9 Котельніков Андрій
10-11 Колеснікова Анна
10-11 Патієвич Геннадій
Вітаємо переможців !!!
Згідно рішення журі переможцями олімпіад стали такі учні:
Укр. мова і література
7 Чунь Ірина
8 Соколюк Вікторія
9 Веремчук Тетяна
10 Новосад Марина
11 Шостак Юлія
Рос. мова
8 Шпига Анна
9 Хмелярук Аліна
10 Котюк Наталія
11 Мартинюк Тетяна
Математика
6 Шовкова Дарина
7 Трофимович Леонід
8 Маслянка Дмитро
9 Веремчук Тетяна
10 Новосад Марина
11 Ганайлюк Галина
Географія
7 Трофимович Леонід
8 Маслянка Дмитро
9 Клекоцюк Марія
10 Новосад Марина
11 Шостак Юлія
Біологія
8 Соколюк Вікторія
9 Клекоцюк Марія
10 Новосад Марина
11 Ганайлюк Галина
Хімія
8 Шваліковська Ольга
9 Клекоцюк Марія
10 Котюк Наталія
11 Ганайлюк Галина
Фізика
7 Фірко Андрій
8 Галазюк Вадим
9 Веремчук Тетяна
10 Новосад Марина
11 Ганайлюк Галина
Інформаційні технології
10 Лемкін Сергій
11 Ганайлюк Галина
Астрономія
10 І Сухецький Дмитро
11 Цвид Діана
Інформатика
8 Мохнюк Максим
9 Мохнюк Володимир
10 Лемкін Сергій
11 Боярчук Олександр
Правознавство
9 Сидорук Віталій
10 Лемкін Сергій
11 Шостак Юлія
Історія
8 Шваліковська Ольга
9 Клекоцюк Марія
10 Котюк Наталія
11 Торба Людмила
Англійська мова
8 Шваліковська Ольга
9 Веремчук Тетяна
10 Лемкін Сергій
11 Шостак Юлія
Основи економіки
10 Котюк Наталія
11 Цвид Діана
Фізична культура
10-11 Сацюк Тамара
10-11 Фенко Ярослав
Екологія
10 Новосад Марія
Педагогіка і психологія
10-11 Цвид Діана Цвид Т.М.
Трудове навчання
8-9 Веремчук Тетяна
8-9 Котельніков Андрій
10-11 Колеснікова Анна
10-11 Патієвич Геннадій
Вітаємо переможців !!!