У понеділок 30 березня на загальношкільній лінійці були вручені подяки учням школи, що були переможцями, призерами районних, обласних предметних олімпіад....
Офіційний сайт Любомльського ліцею №2 Любомльської міської ради Ковельського району Волинської області
Автор: Admin опубліковано: 31-03-2015, 11:08, переглядів: 581
Категорія: ---
Автор: Admin опубліковано: 31-03-2015, 07:09, переглядів: 878
Клекоцюк Марія, 10 кл.– ІІІ місце на обласній оліипіаді з історії (вчитель Козачук І.С.)
Власюк Владислав, 11 кл.– ІІІ місце на обласній оліипіаді з економіки (вчитель Цвид Т.М.)
З економіки (вчитель Цвид Т.М.) переможцями районних олімпіад стали: Веремчук Тетяна, 10 клас, Власюк Владислав, 11 клас; ІІІ місце виборола учениця 11 класу Котюк Наталія
З трудового навчання (вчителі Козачук Л.А., Івахів Б.Г.) перемогу здобули учні випускного класу Патієвич Геннадій та Котюк Наталія.
З біології (вчитель Семенович І.М.):І місце – Шпига Богдан, 8-Б клас; ІІ місце – Новосад Марина, 11 клас; ІІІ місце – Клекоцюк Марія, 10 клас.
З історії усі 4-ро учасників стали призерами: І місце – Клекоцюк Марія, 10 клас (вчитель Козачук І.С.); ІІ місце – Шпига Богдан, 8-Б клас (вчитель Кривдік Г.В.); ІІ місце – Галазюк Вадим, 9 клас (вчитель Кривдік Г.В.); ІІІ місце – Новосад Марина, 11 клас (вчитель Козачук І.С.).
Переможцями олімпіадиp з фізики стали: Шевчук Дмитро, 7-Б клас, та Галазюк Вадим, 9 клас. (вчитель Риженков А.М.)
З інформатики (вчитель Васютич Ю.Г.) найбільше балів набрав учень 8-Б класу Фірко Андрій, був учасником обласної олімпіади, а ІІ місце здобув випускник школи Лемкін Сергій.
З української мови І-ІІІ місце розділив Шевчук Дмитро, 7-Б клас, а ІІ місце у Клекоцюк Марії, 10 клас (вчитель Масюк О.М.).
Переможцем районної олімпіади з інформаційних технологій став учень 10 класу Мохнюк Володимир (вчитель Васютич Ю.Г.)
З математики: найбільше балів набрав учень 8-Б класу Козир Сергій (вчитель Панасюк Т.М.), ІІ місце у Хвіца Олександра, 6-А клас (вчитель Сущик М.І.)
З англійської мови ІІ місця здобули: Лемкін Сергій, 11 клас, та Веремчук Тетяна, 10 клас (вчитель Машковська М.Л.)
Переможцем районної олімпіади з географії стала учениця 10 класу Клекоцюк Марія (вчитель Хроленко Л.В.)
ІІІ місце з екології у Новосад Марини, 11 клас (вчитель Семенович І.М.)
ІІ місце з правознавства у Клекоцюк Марії, 10 клас (вчитель Прокоса Л.Ю.)
З російської мови: ІІ місце у Клекоцюк Марії, 10 клас (вчитель Сущик Л.А.), ІІІ-те у Власюка Владислава, 11 клас (Мед М.М.)
Категорія: ---
Автор: Admin опубліковано: 30-03-2015, 20:10, переглядів: 539
Категорія: ---
Автор: Admin опубліковано: 24-03-2015, 22:32, переглядів: 664
Категорія: ---
Автор: Admin опубліковано: 24-03-2015, 22:30, переглядів: 577
Категорія: ---
Автор: Admin опубліковано: 24-03-2015, 22:15, переглядів: 620
Категорія: ---
Автор: Admin опубліковано: 18-03-2015, 17:15, переглядів: 677
Категорія: ---
Автор: Admin опубліковано: 16-03-2015, 18:06, переглядів: 570
Категорія: ---
Автор: Admin опубліковано: 16-03-2015, 09:20, переглядів: 551
Категорія: ---
Автор: Admin опубліковано: 14-03-2015, 12:36, переглядів: 588
Категорія: ---