Автор: Admin опубліковано: 27-09-2018, 10:02, переглядів: 507
0
Цього року виповнюється 100 років від дня народження видатного педагога і письменника Василя Сухомлинського. З нагоди цього свята ми проведи урок літературного читання у міській дитячій бібліотеці....
Категорія: ---
Автор: Admin опубліковано: 27-09-2018, 08:46, переглядів: 530
0
20-24 вересня 2018 року у м.Луцьку відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед юнаків та дорослих....
Категорія: ---
Автор: Admin опубліковано: 27-09-2018, 08:14, переглядів: 660
0
Упродовж останніх років у нашій школі активно діє шкільне учнівське самоврядування на чолі з Президентом школи, куди входять найбільш творчі, ініціативні, здібні старшокласники, які є лідерами у своїх класних колективах...
Категорія: ---
Автор: Admin опубліковано: 23-09-2018, 10:08, переглядів: 953
0
Номінація "Інтелект року"
Дячук Владислав, 11- Б клас
Призер Всеукраїнського, переможець обласного етапів чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт–2018»
Призер обласної олімпіади з інформатики
Переможець обласного, районного конкурсу юних інформатиків, аматорів комп.техніки
Переможець районної олімпіади з інформатики
Призер районних олімпіад з фізики,інформаційних технологій
Учасник обласного турніру з інформатики
Переможець районного конкурсу на кращий комп.малюнок, презентацію, друковане видання в номінації «web-сторінка»
Філімонюк Вікторія, 10 клас
Призер обласної олімпіади з біології
Призер обласного турніру з хімії (ІІІм.) у складі команди,
Призер обласного турніру з хімії в індивідуальному рейтингу
Переможець районної олімпіади з біології
Призер районних олімпіад з хімії, історії
Торба Богдана, 8-А клас
Призер обласної олімпіади з української мови
Призер районної олімпіади з української мови
І місце в районному мовно-літературному конкурсі ім.Т.Шевченка
ІІ місце в районному конкурсі знавців української мови ім..П.Яцика
ІІІ місце в районному конкурсі читців поезій Т.Г.Шевченка
Склянчук Анна, 9-Б клас
Переможець Всеукраїнських конкурсів: «Я – журналіст!», “За нашу свободу”, «МАН-Юніор Дослідник» у номінації «Історик – Юніор»
Відзначена на обласних конкурсах: «Об’єднайтеся ж, брати мої!» у номінації “Історія України і державотворення”, «Урок казки» (номінація літературний жанр «Казкова країна»), обласного турнірі юних журналістів,конкурсі «Посміхнімось щиро Вишні» (номінація «Власні усмішки»), конкурсі «Молюсь за тебе, Україно» (ном.«Мультимедійні розробки»), «Таланти ІІІ тисячоліття» (номінація «Декоративно-вжиткове мистецтво»), «З цілющого джерела рідної землі черпаємо наснагу» в номінаціях «Поети», «Юні композитори», «Птах року 2017 – канюк звичайний», «День рослин 2017», «В об’єктиві натураліста» в номінації «Кращий слайд-фільм»;
Призер районних олімпіад з української мови, економіки
Відзначена у районних конкурсах: на кращий комп.малюнок, презентацію, друковане видання в номінаціях «Презентація», «Друковане видання»; конкурсу учнівської творчості присвяченого Шевченківським дням в номінації «Історія України і державотворення»,конкурсі читців поезій Т.Г.Шевченка; «Мирний космос»; конкурсі юних літераторів Волині
Шпига Богдан, 11-Б клас
ІІ місце на обласному конкурсі-захист науково-дослідницьких робіт в секції «Всесвітня історія»
Призер районних олімпіад з екології, хімії
Учасник обласного турніру з біології
ІІІ місце в районному конкурсі знавців української мови ім..П.Яцика
Трофимович Леонід, 11-А клас
Призер обласного турніру з економіки
Призер районних олімпіад з астрономії, трудового навчання
Учасник обласного турніру з фізики
Учасник обласного турніру з правознавства
Учасник обласного турніру турнірі юних філософів та релігіє знавців
Козир Олександр, 7-А клас
Переможець районної олімпіади з української мови
Призер районної олімпіади з фізики
ІІ місце в районному конкурсі знавців української мови ім..П.Яцика
Козир Сергій, 11-Б клас
ІІІ місце на обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт в секції «Історичне краєзнавство»
Учасник обласного турніру з географії
Глущук Дмитро, 11-Б клас
Переможець районної олімпіади з історії
Коніщук Вікторія, 9-А клас
Переможець районної олімпіади з правознавства
ІІІ місце в районному мовно-літературному конкурсі ім.Т.Шевченка
Гурманчук Олег, 6-А клас
Переможець районної олімпіади з математики
Хвіц Олександр, 9-А клас
Призер обласного, рай.конкурсу «Посміхнімось щиро Вишні» (номінація «Власні усмішки»)
Призер районних олімпіад з фізика, хімії, польської мови
Фенко Богдан, 11-Б клас
Призер районних олімпіад з англійської мови, економіки
Мохнюк Богдана, 9-Б клас
Призер районних олімпіад з трудового навчання, біології
І місце на рай.конкурсу «Посміхнімось щиро Вишні» (номінація «Веселий пензлик»)
Іваніцький Владислав, 9-Б клас
Призер районної олімпіади з трудового навчання
Переможець районних змагань з настільного тенісу
Іваніцький Назар, 5-В клас
Призер районного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка
ІІ місце в районному конкурсі знавців української мови ім..П.Яцика
Кузьміна Тетяна, 7-Б клас
Призер районної олімпіади з української мови
ІІІ місце в районному мовно-літературному конкурсі ім.Т.Шевченка
Бушак Дарія, 8-Б клас
Призер районної олімпіади з хімії
Гошко Анастасія, 11-А клас
Призер районної олімпіади з трудового навчання
Пилипчук Марія, 10 клас
Призер районної олімпіади з економіки
Баранчук Ярослав, 8-А клас
Призер районної олімпіади з англійської мови
Гірук Єлизавета, 8-Б клас
Призер районної олімпіади з географії
Гурманчук Анастасія, 9-Б клас
Призер районної олімпіади з англійської мови
Холомєєнкова Валерія, 9-А клас
Призер районної олімпіади з астрономії
Шовкова Дарина, 10 клас
Призер районної олімпіади з математикиНомінація "Ерудит року"
Лобко Юлія, 6-А клас
Призер обласного, переможець районного мовно-літературному конкурсі ім.Т.Шевченка
І місце в районному конкурсі знавців української мови ім.П.Яцика
Загура Софія, 3-А клас
І місце в районному конкурсі знавців української мови ім..П.Яцика
Капустян Ольга, 3-Б клас
ІІ місце в районному конкурсі знавців української мови ім..П.Яцика
Герун Анастасія, 6-В клас
ІІ місце в районному конкурсі знавців української мови ім..П.Яцика
Чунь Ірина, 11-А клас
Учасник обласного турніру з географіїНомінація "Творчість року"
Маслянка Мирослава, 8-Б клас
Призер обласного, переможець районного конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднайтеся ж, брати мої!» у номінації “Література”
І місце на рай.конкурсу «Посміхнімось щиро Вишні» (номінація «Власні усмішки»)
Суха Діана, 7-Б клас
Призер обласн.конкурсу «Таланти ІІІ тисячоліття» (номінація «Образотв.мистецтво»)
І місце в районного етапі конкурсу «З цілющого джерела рідної землі черпаємо наснагу» в номінації «Художники»
Чиший Кьяра, 7-А клас
Призер рай.конкурсу «Посміхнімось щиро Вишні» (номінація «Власні усмішки»)
Склянчуки Анна та Влад, 4-Б клас
Переможці районного фестивалю-конкурсу двійнят та близнят
Шеменюк Ольга, 4-А клас
ІІ місце у районному конкурсі української патріотичної пісні «Срібні дзвіночки»
Прокопчук Анна, 10 клас
ІІ місце у районному конкурсі української патріотичної пісні «Срібні дзвіночки»
І місце у районному конкурсі юних літераторів Волині у номінації «Поезія»
Бабаць Мирослава, 4-Б клас
ІІІ місце у районному конкурсі української патріотичної пісні «Срібні дзвіночки»
Гладка Дарина,9-Б клас
ІІІ місце у районному конкурсі української патріотичної пісні «Срібні дзвіночки» Номінація "Cпортсмен року"
Мельниченко Ілля,11-Б клас
ІІ місце на обласному етапі Всеукраїнських змагань «Шкільна баскетбольна ліга України 3на3»
Деревляний Юрій, 7-В клас
Переможець обласних змагань зі спортивного орієнтування «Луцька багатоденка»
Пилипчук Віталій, 7-Б
Призер обласних змагань зі спортивного орієнтування «Луцька багатоденка»
Трофимович Вікторія, 10 клас
І місце на районних змаганнях з легкої атлетики (стрибки у довжину)
Лучак Павел, 10 клас
І місце на районних змаганнях з легкої атлетики (біг 1500м.)
Павлюк Андрій, 11-Б клас
ІІ місце у міських змаганнях із кульової стрільби в особистому заліку
Сидняк Аліна, 9-Б клас
Призер районних змагань з настільного тенісу
Категорія: ---
Автор: Admin опубліковано: 14-09-2018, 19:44, переглядів: 911
0
З 10 по 14 вересня у Любомльському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 проходив Тиждень фізкультури і спорту...
Категорія: ---
Автор: Admin опубліковано: 3-09-2018, 20:23, переглядів: 881
0
1 вересня у нашій школі відбулося Свято першого дзвоника з нагоди Дня знань...
Категорія: ---
Автор: Admin опубліковано: 1-09-2018, 21:25, переглядів: 874
0
До уваги учнів та учителів Любомльського ЗЗСО І-ІІІст. №2! На сайті нашого закладу розміщено розклад уроків на і І семестр 2018/2019 навчального року.....
Категорія: ---