Любомльська ЗОШ №2 » Лауреати 2015-16 н.р.

 

Лауреати 2015-16 н.р.

Автор: Admin опубліковано: 31-05-2016, 18:45, переглядів: 396

0
Номінація "Інтелект року"

Лауреати 2015-16 н.р.

Шпига Богдан, 9-Б клас–призер обласної олімпіади з біології; переможець районної олімпіади з біології; призер районних олімпіад з української мови, географії
Лауреати 2015-16 н.р.

Хмелярук Аліна, 11 клас–призер обласної олімпіади з російської мови
Лауреати 2015-16 н.р.

Веремчук Тетяна, 11 клас–призер обласних турнірів з історії, економіки, юних винахідників та раціоналізаторів; переможець районних олімпіад з трудового навчання, екології; призер районної олімпіади з англійської мови
Лауреати 2015-16 н.р.

Мохнюк Володимир, 11 клас–призер обласних турнірів з біології, юних винахідників та раціоналізаторів, учасник обласного турніру з географії; переможець районної олімпіади з екології; призер районних олімпіад з інформаційних технологій, астрономії
Лауреати 2015-16 н.р.

Клекоцюк Марія, 11 клас–призер обласного етапу захисту наукових робіт, переможець районних олімпіад з географії, історії, призер районної олімпіади з правознавства
Лауреати 2015-16 н.р.

Конашук Аліна, 11 клас–переможець районної олімпіади з економіки
Лауреати 2015-16 н.р.

Остапюк Олег, 8-Б клас–переможець районної олімпіади з історії
Лауреати 2015-16 н.р.

Козир Сергій, 9-Б клас–переможець районної олімпіади з фізики, призер районної олімпіади з економіки
Лауреати 2015-16 н.р.

Головенець Лариса, 9-Б клас–призер районної олімпіади з трудового навчання, перможець районного огляду художньої самодіяльності
Лауреати 2015-16 н.р.

Котельніков Андрій, 11 клас–призер районної олімпіади з трудового навчання, переможець змагань із кульової стрільби

Лауреати 2015-16 н.р.

Маслянка Дмитро, 10 клас–призер районної олімпіади з інформаційних технологій
Лауреати 2015-16 н.р.

Фенко Богдан, 9-Б клас–призер районної олімпіади з англійської мови
Лауреати 2015-16 н.р.

Хвіц Олександр, 7-А клас–призер районної олімпіади з фізики, переможець районного конкурсу «Посміхнімось щиро Вишні» (номінація «Власні усмішки»)
Лауреати 2015-16 н.р.

Шпига Анна, 10 клас–призер районної олімпіади з російської мови
Номінація "Ерудит року"

Лауреати 2015-16 н.р.

Сидорук Віталій, 11 клас–призер обласного турніру з економіки
Лауреати 2015-16 н.р.

Поліщук Олег, 11 клас–призер обласного турніру юних винахідників та раціоналізаторів
Лауреати 2015-16 н.р.

Мохнюк Ілля, 8-Б клас– переможець районного мовно-літературному конкурсі ім. Т.Шевченка
Лауреати 2015-16 н.р.

Торба Богдан, 6-А клас– переможець районного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика
Лауреати 2015-16 н.р.

Пилипчук Марія, 8-Б клас– переможець районного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика
Лауреати 2015-16 н.р.

Гоштинар Валентина, 6-В клас– призер районного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика
Лауреати 2015-16 н.р.

Арістова Дарина, 4-А клас– призер районного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика
Лауреати 2015-16 н.р.

Козир Олександр, 5-А клас– призер районного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика
Номінація "Творчість року"

Лауреати 2015-16 н.р.

Маслянка Мирослава, 6-Б клас– переможець всеукраїнського, обласного, районного конкурсу «Посміхнімось щиро Вишні» (номінація «Власні усмішки»); переможець обласного, лауреат всеукраїнського конкурсу «Кращий читач України»
Лауреати 2015-16 н.р.

Склянчук Анна, 7-Б клас– призер обласного, переможець районного конкурсу «Об’єднайтеся ж, брати мої!»; переможець обласного, районного конкурсу «З цілющого джерела рідної землі черпаємо наснагу»; лауреат обласного, призер районного конкурсу «Мирний космос»; переможець районних конкурсів «Урок казки», «Презентація», "Знай і люби свій рідний край"; призер районних конкурсів знавців української мови ім.П.Яцика, юних інформатиків, "Таланти ІІІ тисячоліття
Лауреати 2015-16 н.р.

Хомич Анастасія, 9-Б клас– переможець обласного, районного конкурсу «Посміхнімось щиро Вишні» (номінація «Веселий пензлик»)
Лауреати 2015-16 н.р.

Мохнюк Анастасія, 2-Б клас– призер обласного, районного конкурсу «З цілющого джерела рідної землі черпаємо наснагу» (ном. «Художники»)
Лауреати 2015-16 н.р.

Писарук Ігор, 5-А клас– призер обласних змагань з початкового технічного моделювання
Лауреати 2015-16 н.р.

Зінчук Алла, 7-Б клас– призер обласного конкурсу читців польської поезії, призер пісенного конкурсу "Зірки над Бугом"
Лауреати 2015-16 н.р.

Мохнюк Богдана, 7-Б клас– переможець районних конкурсів «Краще тверезе життя» (номінація «Кращий малюнок»), "Таланти ІІІ тисячоліття"
Лауреати 2015-16 н.р.

Савосюк Владислава, 6-А клас– переможець районних конкурсів «Урок казки» (номінація «Чарівний голос»), української патріотичної пісні «Срібні дзвіночки»
Лауреати 2015-16 н.р.

Дзядук Анастасія, 10 клас– переможець районного конкурсу пісні «Срібні дзвіночки», призер районного пісенного конкурсу «Зірки над Бугом», районного фестивалю англійської мови
Лауреати 2015-16 н.р.

Аврамук Олександр, 9-Б клас– Переможець районного конкурсу «З цілющого джерела рідної землі черпаємо наснагу» (номінація «Умільці декоративно-вжиткового мистецтва»)
Лауреати 2015-16 н.р.

Шоцький Арсен, 6-А клас– переможець районних змагань з технічного моделювання
Лауреати 2015-16 н.р.

Дячук Владислав, 9-Б клас– переможець районного конкурсу „ web-сторінка ”
Лауреати 2015-16 н.р.

Прокопчук Анна, 7-Б клас– призер районних пісенних конкурсів «Срібні дзвіночки», «Зірки над Бугом»; переможець районного фестивалю англійської мови
Лауреати 2015-16 н.р.

Зданевич Валерія, 6-А клас– призер районного конкурсу «З цілющого джерела рідної землі черпаємо наснагу» (номінація «Художники»)
Лауреати 2015-16 н.р.

Лонюк Дарина, 6-А клас– призер районного конкурсу «З цілющого джерела рідної землі черпаємо наснагу» (номінація «Художники»), призер районного пісенного конкурсу «Зірки над Бугом»
Лауреати 2015-16 н.р.

Сидняк Аліна, 7-Б клас– призер районного конкурсу «Комп’ютерний малюнок»
Лауреати 2015-16 н.р.

Соколюк Вікторія, 10 клас– призер районного конкурсу «Друковане видання»
Лауреати 2015-16 н.р.

Гірук Єлизавета, 6-Б клас– призер районного конкурсу «Таланти ІІІ тисячоліття»
Лауреати 2015-16 н.р.

Бабаць Мирослава, 2-Б клас– призер районного конкурсу пісні «Срібні дзвіночки»
Лауреати 2015-16 н.р.

Іваніцький Владислав, 7-Б клас– призер районних змагань з технічного моделювання
Лауреати 2015-16 н.р.

Гладка Дарина, 7-Б клас– призер районного конкурсу пісні «Срібні дзвіночки»
Лауреати 2015-16 н.р.

Оксентюк Олександра, 3-А клас– призер районного конкурсу пісні «Срібні дзвіночки»
Лауреати 2015-16 н.р.

Чуб Дарина, 4-Б клас– призер районного конкурсу пісні «Срібні дзвіночки»
Лауреати 2015-16 н.р.

Шевчик Анна, 4-В клас– призер районного конкурсу пісні «Срібні дзвіночки»
Лауреати 2015-16 н.р.

Любченко Вікторія, 5-А клас– переможець районного районного фестивалю англійської мови (постери)
Лауреати 2015-16 н.р.

Шостак Дмитро, 3-А клас– призер районного районного фестивалю англійської мови (читці)
Лауреати 2015-16 н.р.

ВІА школи– переможець районного огляду художньої самодіяльності, лауреати районного районного фестивалю англійської мови (читці)
Лауреати 2015-16 н.р.

Команда "Шалені укри" – переможець міського КВК
Номінація "Спортсмени року"

Лауреати 2015-16 н.р.

Гірей Артем, 9-Б клас– призер районних змагань з легкої атлетики
Лауреати 2015-16 н.р.

Трофимович Вікторія, 8-Б клас– призер районних змагань з легкої атлетики
Лауреати 2015-16 н.р.

Команда дівчат з баскетболу– призер районної Спартакіади школярів
Лауреати 2015-16 н.р.

Команда хлопців з баскетболу– призер районної Спартакіади школярів
Лауреати 2015-16 н.р.

Команда 4-Б класу– лауреати обласного фестивалю "Веселі старти"

Категорія: ---

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм іменем.