Любомльська ЗОШ №2 » Материалы за Май 2016 года

 
Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Лауреати 2015-16 н.р.

Автор: Admin опубліковано: 31-05-2016, 18:45, переглядів: 383

0
Номінація "Інтелект року"

Лауреати 2015-16 н.р.

Шпига Богдан, 9-Б клас–призер обласної олімпіади з біології; переможець районної олімпіади з біології; призер районних олімпіад з української мови, географії
Лауреати 2015-16 н.р.

Хмелярук Аліна, 11 клас–призер обласної олімпіади з російської мови
Лауреати 2015-16 н.р.

Веремчук Тетяна, 11 клас–призер обласних турнірів з історії, економіки, юних винахідників та раціоналізаторів; переможець районних олімпіад з трудового навчання, екології; призер районної олімпіади з англійської мови
Лауреати 2015-16 н.р.

Мохнюк Володимир, 11 клас–призер обласних турнірів з біології, юних винахідників та раціоналізаторів, учасник обласного турніру з географії; переможець районної олімпіади з екології; призер районних олімпіад з інформаційних технологій, астрономії
Лауреати 2015-16 н.р.

Клекоцюк Марія, 11 клас–призер обласного етапу захисту наукових робіт, переможець районних олімпіад з географії, історії, призер районної олімпіади з правознавства
Лауреати 2015-16 н.р.

Конашук Аліна, 11 клас–переможець районної олімпіади з економіки
Лауреати 2015-16 н.р.

Остапюк Олег, 8-Б клас–переможець районної олімпіади з історії
Лауреати 2015-16 н.р.

Козир Сергій, 9-Б клас–переможець районної олімпіади з фізики, призер районної олімпіади з економіки
Лауреати 2015-16 н.р.

Головенець Лариса, 9-Б клас–призер районної олімпіади з трудового навчання, перможець районного огляду художньої самодіяльності
Лауреати 2015-16 н.р.

Котельніков Андрій, 11 клас–призер районної олімпіади з трудового навчання, переможець змагань із кульової стрільби

Лауреати 2015-16 н.р.

Маслянка Дмитро, 10 клас–призер районної олімпіади з інформаційних технологій
Лауреати 2015-16 н.р.

Фенко Богдан, 9-Б клас–призер районної олімпіади з англійської мови
Лауреати 2015-16 н.р.

Хвіц Олександр, 7-А клас–призер районної олімпіади з фізики, переможець районного конкурсу «Посміхнімось щиро Вишні» (номінація «Власні усмішки»)
Лауреати 2015-16 н.р.

Шпига Анна, 10 клас–призер районної олімпіади з російської мови
Номінація "Ерудит року"

Лауреати 2015-16 н.р.

Сидорук Віталій, 11 клас–призер обласного турніру з економіки
Лауреати 2015-16 н.р.

Поліщук Олег, 11 клас–призер обласного турніру юних винахідників та раціоналізаторів
Лауреати 2015-16 н.р.

Мохнюк Ілля, 8-Б клас– переможець районного мовно-літературному конкурсі ім. Т.Шевченка
Лауреати 2015-16 н.р.

Торба Богдан, 6-А клас– переможець районного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика
Лауреати 2015-16 н.р.

Пилипчук Марія, 8-Б клас– переможець районного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика
Лауреати 2015-16 н.р.

Гоштинар Валентина, 6-В клас– призер районного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика
Лауреати 2015-16 н.р.

Арістова Дарина, 4-А клас– призер районного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика
Лауреати 2015-16 н.р.

Козир Олександр, 5-А клас– призер районного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика
Номінація "Творчість року"

Лауреати 2015-16 н.р.

Маслянка Мирослава, 6-Б клас– переможець всеукраїнського, обласного, районного конкурсу «Посміхнімось щиро Вишні» (номінація «Власні усмішки»); переможець обласного, лауреат всеукраїнського конкурсу «Кращий читач України»
Лауреати 2015-16 н.р.

Склянчук Анна, 7-Б клас– призер обласного, переможець районного конкурсу «Об’єднайтеся ж, брати мої!»; переможець обласного, районного конкурсу «З цілющого джерела рідної землі черпаємо наснагу»; лауреат обласного, призер районного конкурсу «Мирний космос»; переможець районних конкурсів «Урок казки», «Презентація», "Знай і люби свій рідний край"; призер районних конкурсів знавців української мови ім.П.Яцика, юних інформатиків, "Таланти ІІІ тисячоліття
Лауреати 2015-16 н.р.

Хомич Анастасія, 9-Б клас– переможець обласного, районного конкурсу «Посміхнімось щиро Вишні» (номінація «Веселий пензлик»)
Лауреати 2015-16 н.р.

Мохнюк Анастасія, 2-Б клас– призер обласного, районного конкурсу «З цілющого джерела рідної землі черпаємо наснагу» (ном. «Художники»)
Лауреати 2015-16 н.р.

Писарук Ігор, 5-А клас– призер обласних змагань з початкового технічного моделювання
Лауреати 2015-16 н.р.

Зінчук Алла, 7-Б клас– призер обласного конкурсу читців польської поезії, призер пісенного конкурсу "Зірки над Бугом"
Лауреати 2015-16 н.р.

Мохнюк Богдана, 7-Б клас– переможець районних конкурсів «Краще тверезе життя» (номінація «Кращий малюнок»), "Таланти ІІІ тисячоліття"
Лауреати 2015-16 н.р.

Савосюк Владислава, 6-А клас– переможець районних конкурсів «Урок казки» (номінація «Чарівний голос»), української патріотичної пісні «Срібні дзвіночки»
Лауреати 2015-16 н.р.

Дзядук Анастасія, 10 клас– переможець районного конкурсу пісні «Срібні дзвіночки», призер районного пісенного конкурсу «Зірки над Бугом», районного фестивалю англійської мови
Лауреати 2015-16 н.р.

Аврамук Олександр, 9-Б клас– Переможець районного конкурсу «З цілющого джерела рідної землі черпаємо наснагу» (номінація «Умільці декоративно-вжиткового мистецтва»)
Лауреати 2015-16 н.р.

Шоцький Арсен, 6-А клас– переможець районних змагань з технічного моделювання
Лауреати 2015-16 н.р.

Дячук Владислав, 9-Б клас– переможець районного конкурсу „ web-сторінка ”
Лауреати 2015-16 н.р.

Прокопчук Анна, 7-Б клас– призер районних пісенних конкурсів «Срібні дзвіночки», «Зірки над Бугом»; переможець районного фестивалю англійської мови
Лауреати 2015-16 н.р.

Зданевич Валерія, 6-А клас– призер районного конкурсу «З цілющого джерела рідної землі черпаємо наснагу» (номінація «Художники»)
Лауреати 2015-16 н.р.

Лонюк Дарина, 6-А клас– призер районного конкурсу «З цілющого джерела рідної землі черпаємо наснагу» (номінація «Художники»), призер районного пісенного конкурсу «Зірки над Бугом»
Лауреати 2015-16 н.р.

Сидняк Аліна, 7-Б клас– призер районного конкурсу «Комп’ютерний малюнок»
Лауреати 2015-16 н.р.

Соколюк Вікторія, 10 клас– призер районного конкурсу «Друковане видання»
Лауреати 2015-16 н.р.

Гірук Єлизавета, 6-Б клас– призер районного конкурсу «Таланти ІІІ тисячоліття»
Лауреати 2015-16 н.р.

Бабаць Мирослава, 2-Б клас– призер районного конкурсу пісні «Срібні дзвіночки»
Лауреати 2015-16 н.р.

Іваніцький Владислав, 7-Б клас– призер районних змагань з технічного моделювання
Лауреати 2015-16 н.р.

Гладка Дарина, 7-Б клас– призер районного конкурсу пісні «Срібні дзвіночки»
Лауреати 2015-16 н.р.

Оксентюк Олександра, 3-А клас– призер районного конкурсу пісні «Срібні дзвіночки»
Лауреати 2015-16 н.р.

Чуб Дарина, 4-Б клас– призер районного конкурсу пісні «Срібні дзвіночки»
Лауреати 2015-16 н.р.

Шевчик Анна, 4-В клас– призер районного конкурсу пісні «Срібні дзвіночки»
Лауреати 2015-16 н.р.

Любченко Вікторія, 5-А клас– переможець районного районного фестивалю англійської мови (постери)
Лауреати 2015-16 н.р.

Шостак Дмитро, 3-А клас– призер районного районного фестивалю англійської мови (читці)
Лауреати 2015-16 н.р.

ВІА школи– переможець районного огляду художньої самодіяльності, лауреати районного районного фестивалю англійської мови (читці)
Лауреати 2015-16 н.р.

Команда "Шалені укри" – переможець міського КВК
Номінація "Спортсмени року"

Лауреати 2015-16 н.р.

Гірей Артем, 9-Б клас– призер районних змагань з легкої атлетики
Лауреати 2015-16 н.р.

Трофимович Вікторія, 8-Б клас– призер районних змагань з легкої атлетики
Лауреати 2015-16 н.р.

Команда дівчат з баскетболу– призер районної Спартакіади школярів
Лауреати 2015-16 н.р.

Команда хлопців з баскетболу– призер районної Спартакіади школярів
Лауреати 2015-16 н.р.

Команда 4-Б класу– лауреати обласного фестивалю "Веселі старти"

Категорія: ---

 

Випускний вечір

Автор: Admin опубліковано: 28-05-2016, 21:31, переглядів: 331

0
Випускний вечір
Випускний вечір
Випускний вечір
Випускний вечір
Випускний вечір
Випускний вечір
Випускний вечір
Випускний вечір
Випускний вечір
Випускний вечір
Випускний вечір
Випускний вечір
Випускний вечір
Випускний вечір
Випускний вечір
Випускний вечір
Випускний вечір
Випускний вечір

Категорія: ---

 

Урочисте вручення атестатів

Автор: Admin опубліковано: 28-05-2016, 21:13, переглядів: 373

0
Урочисте вручення атестатів
28 травня в нашій школі відбулося урочисте вручення атестатів про повну загальну середню освіту учням 11 класу.....

Категорія: ---

 

Свято останнього дзвоника

Автор: Admin опубліковано: 28-05-2016, 19:53, переглядів: 169

0
Свято останнього дзвоника
Свято останнього дзвоника
Свято останнього дзвоника
Свято останнього дзвоника
Свято останнього дзвоника
Свято останнього дзвоника
Свято останнього дзвоника
Свято останнього дзвоника
Свято останнього дзвоника
Свято останнього дзвоника
Свято останнього дзвоника
Свято останнього дзвоника
Свято останнього дзвоника
Свято останнього дзвоника
Свято останнього дзвоника
Свято останнього дзвоника
Свято останнього дзвоника

Категорія: ---

 

Свято останнього дзвоника

Автор: Admin опубліковано: 28-05-2016, 19:23, переглядів: 271

0
Свято останнього дзвоника
27 травня у нашій школі відбулося Свято останнього дзвоника......

Категорія: ---

 

Чотири незабутніх дні у Львові

Автор: Admin опубліковано: 22-05-2016, 09:31, переглядів: 160

0
Чотири незабутніх дні у Львові
Нещодавно Маслянка Мирослава, учениця 6-Б класу нашої школи, їздила у Львів на фестиваль «Книгоманія 2016», як переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Кращий читач року».....

Категорія: ---

 

День відкритих дверей

Автор: Admin опубліковано: 20-05-2016, 22:18, переглядів: 178

0
День відкритих дверей
20 травня наша школа запросила учнів, батьків, учителів на традиційний День відкритих дверей.....

Категорія: ---

 

КВК на кубок міського голови

Автор: Admin опубліковано: 19-05-2016, 23:45, переглядів: 175

0
КВК на кубок міського голови
18 травня у приміщенні Любомльського ліцею відбувся «Конкурс веселих та кмітливих» на кубок міського голови, у якому взяли участь команди шкіл нашого міста.....

Категорія: ---

 

Проект 6-Б

Автор: Admin опубліковано: 18-05-2016, 08:34, переглядів: 229

0
Проект 6-Б
Вдало підібрані ролі, костюми, і навіть макіяж, все це втілилось у захоплююче дійство, яке від початку і до кінця тримало глядачів у цікавості...

Категорія: ---

 

Зірки над Бугом

Автор: Admin опубліковано: 17-05-2016, 21:58, переглядів: 199

0
Зірки над Бугом
13 травня на сцені Любомльського професійного ліцею проходив традиційний конкурс юних виконавців української народної та сучасної пісні «Зірки над Бугом».....

Категорія: ---

 
Назад Вперед