Любомльська ЗОШ №2 » Лауреати 2016-17 н.р.

 

Лауреати 2016-17 н.р.

Автор: Admin опубліковано: 30-07-2017, 22:00, переглядів: 187

0
Номінація "Інтелект року"


Лауреати 2016-17 н.р.

Дячук Владислав, 10-Б клас
Учасник Всеукраїнського, переможець обласного етапу чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2017»
Призер обласної, переможець районної олімпіади з інформатики
Призер обласного турніру юних інформатиків в індивідуальному рейтингу
Учасник обласного турніру юних винахідників та раціоналізаторів
Призер міських змаганнях із кульової стрільби в особистому заліку
І місце у районному заочному конкурсі „ web-сторінка ”


Лауреати 2016-17 н.р.

Шпига Богдан, 10-Б клас
ІІ місце на обласному конкурсі-захист науково-дослідницьких
Призер обласної олімпіади з біології
Переможець районних олімпіади з біології, екології
Призер районної олімпіади з географії
Учасник обласного турніру з географії
ІІІ місце в районному конкурсі знавців української мови ім.П.Яцика


Лауреати 2016-17 н.р.

Мохнюк Ілля, 9-Б клас
Призер обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
Призер обласному конкурсу учнівської творчості «Об’єднайтеся ж, брати мої!» ”
Призер районних олімпіад з історії, української мовиІ
Призер районного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика


Лауреати 2016-17 н.р.

Склянчук Анна, 8-Б клас
Лауреат всеукраїнського конкурсу «Змагаймось за нове життя!»
Призер обласного конкурсу «Об’єднайтеся ж, брати мої!»
Призер обласного конкурсу «Урок казки»
Переможець обласного етапу Всеукраїнської акції «Птах року 2016»
Переможець обласного конкурсу робіт юних фотоаматорів
Призер районної олімпіади з української мови
Переможець районного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика
Переможець районного конкурсу «Космічні фантазії»
Переможець районного конкурсу «Моя Батьківщина – Україна»
Переможець районного конкурсу «Новорічна іграшка»
Переможець районного конкурсу «Новорічний подарунок»
Переможець у районному заочному конкурсі „Презентація”
Призер районного конкурсу «Посміхнімось щиро Вишні»
Учасник творчого звіту району


Лауреати 2016-17 н.р.

Трофимович Леонід, 10-А клас
Призер обласного турніру юних філософів та релігієзнавців
Призер районних олімпіад з трудового навчання, астрономії
Учасник обласного турніру з хімії


Лауреати 2016-17 н.р.

Чунь Ірина, 10-А клас
Призер обласного турніру з економіки
Призер районної олімпіади з економіки


Лауреати 2016-17 н.р.

Хвіц Олександр, 8-А клас
Призер обласного конкурсу «Посміхнімось щиро Вишні» (номінація «Власні усмішки»)
Призер районної олімпіади з фізики


Лауреати 2016-17 н.р.

Філімонюк Вікторія, 9-Б клас
Переможець районних олімпіад з біології та хімії


Лауреати 2016-17 н.р.

Козир Сергій, 10-Б клас
Переможець районної олімпіади з історії
Призер районної олімпіади з правознавства
Учасник обласного турніру з географії
Учасник обласного турніру юних винахідників та раціоналізаторів
Переможець районного мовно-літературного конкурсу


Лауреати 2016-17 н.р.

Мохнюк Богдана, 8-Б клас
Переможець районної олімпіади з біології
Переможець районного конкурсу малюнків «Краще тверезе життя»
Переможець районного конкурсу малюнків «Охорона праці очима дітей»


Лауреати 2016-17 н.р.

Соколюк Вікторія, 11 клас
Призер районних олімпіад з історії, англійської мови


Лауреати 2016-17 н.р.

Торба Богдана, 7-А клас
Призер районної олімпіади з української мови
І місце в районному мовно-літературному конкурсі
ІІ місце в районному конкурсі знавців української мови


Лауреати 2016-17 н.р.

Іваніцький Владислав, 8-Б клас
Призер районної олімпіади з англійської мови
Переможець районних змагань з настільного тенісу


Лауреати 2016-17 н.р.

Чунь Неоніла, 9-Б клас
Призер районної олімпіади з інформаційних технологій


Лауреати 2016-17 н.р.

Шпига Анна, 11 клас
Призер районної олімпіади з економіки


Лауреати 2016-17 н.р.

Веремко Ольга, 9-Б клас
Призер районної олімпіади з трудового навчання


Лауреати 2016-17 н.р.

Фенко Богдан, 10-Б клас
Призер районної олімпіади з англійської мови


Лауреати 2016-17 н.р.

Мельниченко Ілля, 10-Б клас
Призер районної олімпіади з біології


Лауреати 2016-17 н.р.

Сліпчук Анастасія, 4-А клас
Призер районної олімпіади з української мови


Лауреати 2016-17 н.р.

Шостак Дмитро, 4-А клас
Призер районної олімпіади з математики


Пилипчук Марія, 9-Б клас
Призер районної олімпіади з економіки


Шваліковська Ольга, 11 клас
Призер районної олімпіади з трудового навчання



Номінація "Ерудит року"


Лауреати 2016-17 н.р.

Лобко Юлія, 5-А клас
ІІІ місце обласному мовно-літературному конкурсі ім.Т.Шевченка
І місце в районному мовно-літературному конкурсі ім.Т.Шевченка
І місце в районному конкурсі знавців української мови ім.П.Яцика


Лауреати 2016-17 н.р.

Мохнюк Анастасія, 3-Б клас
ІІ місце в районному конкурсі знавців української мови ім.П.Яцика
Переможець, призер районних конкурсів малюнків: «Краще тверезе життя», «Посміхнімось щиро Вишні», «Урок казки», «Охорона праці очима дітей»


Лауреати 2016-17 н.р.

Козир Олександр, 6-А клас
Призер районного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика


Лауреати 2016-17 н.р.

Романюк Андрій, 3-А клас
Призер районного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика


Лауреати 2016-17 н.р.

Іваніцький Назар, 4-В клас
Призер районного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика


Лауреати 2016-17 н.р.

Кузьміна Тетяна, 6-Б клас
Призер районного мовно-літературного конкурсу


Лауреати 2016-17 н.р.

Яковініч Станіслав, 7-А клас
Призер районного конкурсу «web-сторінка»


Номінація "Творчість року"


Лауреати 2016-17 н.р.

Хомич Анастасія, 10-Б клас
Призер обласного, конкурсу «Посміхнімось щиро Вишні» (номінація «Веселий пензлик»)
ІІІ місце на районному конкурсі малюнків «Охорона праці очима дітей»
Переможець конкурсу «Сонце України в наших руках» (номінація «Малюнок»)


Лауреати 2016-17 н.р.

Склянчуки Анна та Влад, 3-Б клас
ІІІ місце на обласному фестивалі-конкурсі двійнят та близнят
Переможці районного фестивалю-конкурсу двійнят та близнят


Лауреати 2016-17 н.р.

Савосюк Владислава, 7-А клас
ІІ місце в обласному конкурсі ансамблів малих форм
І місце у районному конкурсі «Україна – мій дім»
І місце у районному конкурсі ансамблів малих форм
ІІ місце у районному конкурсі пісні «Срібні дзвіночки»
Учасник творчого звіту району


Лауреати 2016-17 н.р.

Прокопчук Анна, 9-Б клас
ІІ місце в обласному конкурсі ансамблів малих форм
Гран-прі у районному конкурсі «Срібні дзвіночки»
І місце у районному конкурсі ансамблів малих форм
Учасник творчого звіту району


Лауреати 2016-17 н.р.

Маслянка Мирослава, 7-Б клас
Переможець районного конкурсу«Посміхнемося щиро Вишні» (номінація «Власні усмішки»)
Переможець районного конкурсу «Книгоманія - 2017»


Лауреати 2016-17 н.р.

Зінчук Алла, Гладка Дарина, 8-Б клас
ІІ місце у районному конкурсі ансамблів малих форм (категорія «Дуети»)
Учасники творчого звіту району


Лауреати 2016-17 н.р.

Гірук Єлизавета, 7-Б клас
Переможець районного конкурсу «Новорічний подарунок»
Відзначена у районному конкурсі різдвяно-новорічної атрибутики «Святвечір»


Лауреати 2016-17 н.р.

Дзядук Анастасія, 10 клас
Призер районного конкурсу пісні «Срібні дзвіночки»
Учасник творчого звіту району


Лауреати 2016-17 н.р.

Оксентюк Олександра, 4-А клас
Призер районного конкурсу пісні «Срібні дзвіночки»


Лауреати 2016-17 н.р.

Суха Діана, 6-Б клас
Переможець конкурсу «Сонце України в наших руках» (номінація «Малюнок»)


Лауреати 2016-17 н.р.

Бабаць Юрій, 5-Б клас
Учасник творчого звіту району


Лауреати 2016-17 н.р.

Зданевич Валерія, 7-А клас
Переможець районного конкурсу «Краще тверезе життя» (номінація «Кращий малюнок»)


Номінація "Спортсмен року"


Лауреати 2016-17 н.р.

Сімя Савошів: Сергій Васильович, Надія Миколаївна, син Владислав, учень 4-В класу
Призери обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я»


Лауреати 2016-17 н.р.

Сидняк Аліна, 8-Б клас
Переможець районних змагань з настільного тенісу


Лауреати 2016-17 н.р.

Поліщук Назар, 10-А клас
ІІІ місце у стрільбі з пневматичної рушниці в рамках районної Спартакіади допризовної молоді


Номінація "Колектив(команда) року"


Лауреати 2016-17 н.р.

Команда 4-их класів «Міцні горішки» - Лауреати обласного фестивалю «Веселі старти»

Лауреати 2016-17 н.р.

Команда хлопців з баскетболу - призери районної Спартакіади школярів


Лауреати 2016-17 н.р.

Команда допризовників - ІІІ загальнокомандне місце у районній Спартакіаді
допризовної молоді


Лауреати 2016-17 н.р.

Вокальна група учнів 6-7 класів - ІІ місце у районному конкурсі ансамблів малих форм


Лауреати 2016-17 н.р.

Вокальна група учнів молодших класів - учасники творчого звіту району


Лауреати 2016-17 н.р.

Вокально-інструментальний ансамбль - учасники творчого звіту району



Лауреати 2016-17 н.р.

Хор середніх класів - учасники творчого звіту району


Лауреати 2016-17 н.р.

Команда ДЮП «ANTI-FIRE» - учасники зонального етапу фестивалю дружин юних пожежних

Категорія: ---

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм іменем.